Про проведення аукціону з оренди об’єкта комунальної власності Первомайської міської територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ

проведення аукціону з оренди об’єкта комунальної власності Первомайської міської територіальної громади, нежитлового приміщення 1-234 загальною площею 22,8 кв.м. розташованого за адресою: обл.Харківська, Лозівський район, м.Первомайський, вул.Світанкова, будинок 3

Орендодавець: Виконавчий комітет Первомайської міської ради Харківської області,
Код ЄДРПОУ: 04396986. Юридична адреса: 64102, Харківська обл., Лозівський р-н., м.Первомайський, Проспект Незалежності, будинок 1; тел.: +38(05748)32141;
e.mail: mail@pervom-rada.gov.ua.

Балансоутримувач: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕРВОМАЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ, Код ЄДРПОУ: 02002730.
Юридична адреса: 64102, обл. Харківська, Лозівський район, м.Первомайський, вул.Світанкова, будинок 3; тел.: +38(05748)32510; e.mail: perv_crb@ukr.net.

Інформація про об’єкт оренди:  нежитлове приміщення 1-234 – кабінет площею 20,8 кв.м. розташований на ІІІ поверсі головного корпусу І КНП Первомайська центральна районна лікарня за адресою: обл.Харківська, Лозівський район, м.Первомайський, вул. Світанкова, будинок 3. Стан приміщення добрий. Площа оренди збільшується на 2,0 кв.м. за користування місцями загального користування. Загальна площа оренди – 22,8 кв.м.

Переоцінена балансова об’єкта оренди за даними бухгалтерського обліку балансоутримувача становить 179380,00 грн. Об’єкт оренди включений до Переліку І типу на 2023 рік.

Умови використання та цільове призначення об’єкта оренди: – об’єкт може бути використаний переможцем аукціону для розміщення суб’єктів із збереженням профілю діяльності лікарні.

Додаткові умови :  без права передачі в суборенду.

Дата проведення аукціону: через 20 календарних днів після публікації в електронній торговій системі оголошення про передачу майна в оренду. Дата та час проведення аукціону визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години
30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Стартова орендна плата на електронному аукціоні – 1966,28 грн. без ПДВ.

Строк оренди: 5 років.

Розмір реєстраційного внеску: реєстраційний внесок становить 670,0 грн.
(0,1 мінімальної заробітної плати діючої станом на 1 січня поточного року) та сплачується у терміни та в порядку, що визначені Регламентом роботи електронної торгової системи ProZorro. На зазначену суму нараховується ПДВ (податок на додану вартість) у розмірі 20 (двадцять) відсотків.

Розмір гарантійного внеску: 5368,0 грн. без ПДВ. Гарантійний внесок сплачується у терміни та в порядку, що визначені Регламентом роботи електронної торгової системи ProZorro.

Мінімальний крок електронного аукціону: 19,66 грн. без ПДВ (1% від стартової орендної плати).

Орендарями орендних відносин можуть бути: фізичні та юридичні особи, у тому числі фізичні та юридичні особи іноземних держав, міжнародні організації та особи без громадянства, які відповідають вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-ІХ.

Термін укладення договору: протягом 20 робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Умови укладання договору: в день укладання договору оренди або до цієї дати Орендар сплачує на вищезазначені реквізити:

- авансовий внесок з орендної плати за 2 (дві) місячні орендні плати на підставі протоколу про результати електронного аукціону з нарахованим ПДВ;

- забезпечувальний депозит в розмірі 2 (дві) місячні орендні плати, але в будь-якому разі у розмірі не меншому, ніж розмір мінімальної заробітної плати станом на перше число місяця, в якому укладається цей договір.

При укладанні договору оренди об’єкта комунальної власності на суму орендної плати, визначеної за результатами проведення аукціону, нараховується ПДВ (податок на додану вартість) у розмірі 20 (двадцять) відсотків.

Реквізити для перерахування внесків: Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціонні, сплачує реєстраційний та гарантійний внески для набуття статусу учасника відповідно до укладеного договору з оператором електронного майданчика.

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування реєстраційного та гарантійного внеску на казначейські рахунки за наступними реквізитами:

для гарантійного внеску – рахунок: UA568999980314020544000020647

Одержувач: ГУК Харківської обл./ МТГ Первомайський; Код ЄДРПОУ одержувача: 37874947; Банк одержувача: Казначейство України.

для реєстраційного внеску – рахунок:   UA978201720355559001000033838

Одержувач: Виконавчий комітет Первомайської  міської ради Харківської області; Код ЄДРПОУ одержувача: 04396986; Банк одержувача: ДКСУ м. Київ.

Реквізити рахунків відкриті для проведення орендарем розрахунків за об’єкт оренди:

для авансового внеску та орендної плати – рахунок: UA978201720355559001000033838

для забезпечувального депозиту –  рахунок: UA768201720355229001000033838

Одержувач: Виконавчий комітет Первомайської міської ради Харківської області

Код одержувача: 04396986, Банк одержувача: ДКСУ м. Київ.

Додаткова інформація:

Посилання на сторінку в електронній торговій системі, на якій розміщено інформацію про об’єкт оренди відповідно до оголошення про передачу майна в оренду:

Організатор аукціону: Виконавчий комітет Первомайської міської ради Харківської області. Телефон для довідок: +38(05748)32141; e.mail: kommaino2007@ukr.net. Розпорядок роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45; з 12.00 до 13.00 (обідня перерва).

Міський голова                                                                                         Микола БАКШЕЄВ

Дата публікації: 10:16 28.08.2023