Сьогодні у супроводі громади почав Вічну подорож наш земляк Петренко Денис Сергійович.

Провожали захисника у Храмі

Не витримують серця наших воїнів.

Денису було всього 36.

Хлопець народився в сім’ї військових.

Змалку знав, що таке захищати Батьківщину.

Навчався в Первомайській школі №5.

Потім закінчив Харківський інститут бізнесу та менеджменту.

Війна захопила його під Херсоном, де він працював.

Денис вступив до лав ТРО добровольцем та нажаль війна дістала його навіть у тилу.

Стрілець  першого стрілецького відділення, третього стрілецького взводу першої стрілецької роти  Петренко Денис Сергійович помер в селі Старий Кривин, Шепетівського району Хмельницької області 01.10.2023 року від серцевої недостатності.

Щиро співчуваємо рідним, близьким, друзям, всім, хто знав та любив Дениса.

Спочивай з миром, Воїне!

Альбом: Сьогодні у супроводі громади  почав Вічну подорож наш земляк  Петренко Денис Сергійович.
Дата публікації: 13:11 04.10.2023