Команда Первомайського Центру первинної медико-санітарної допомоги доєдналась до проєкту “Здорова і спроможна громада”

за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

"Ми в нашій лікарні, отримуємо, як правило, пацієнтів в запущених станах, які потребують тривалого і дорогого лікування. Ми можемо тільки компенсувати тяжкі патології, щоб хоч трохи поліпшити якість життя. Але це не те, як воно може і має працювати, якщо ми хочемо зберегти наш людський капітал", – говорить Микола Бакшеєв, міський голова Первомайського, який ще в 2019 році мав можливість відвідати Кінзігталь і побачити як працює модель надання інтегрованих послуг.

Громада уже формує робочу групу, яка разом з експертами Фундації, OptiMedis і Харківська експертна група підтримки медреформи вчитиметься моделям надання інтегрованих послуг і роботі з даними, які потрібні для всебічної оцінки потреб громади в управлінні здоровʼям.

“Ми хочемо показати нашим мешканцям, що інтегрований догляд – це не якась спеціальна програма чи маніпуляція, яку виконує медсестра в лікарні. А загалом, що це про те, що громада бере відповідальність за здоров'я своїх мешканців і мешканок.”, – пояснює Микола Бакшеєв.

Підписаний меморандум про співпрацю зі "Здоровими рішенням" – старт спільної роботи над тим, аби Первомайська громада рухалась до статусу “здорової” ще швидше, чому ми намагатимемось сприяти.

Публікація була підготовлена за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю її авторів та не обов’язково відображає позицію Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії.

Альбом: Команда Первомайського Центру первинної медико-санітарної допомоги  доєдналась до проєкту “Здорова і спроможна громада”
Дата публікації: 08:27 13.10.2023