На війні загинув наш земляк Спіцин Валерій Вікторович
На війні загинув наш земляк
Спіцин Валерій Вікторович

На війні загинув наш земляк Спіцин Валерій Вікторович

ПОХОВАННЯ ВАЛЕРІЯ ВІКТОРОВИЧА ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАВТРА, 25.10.2023 РОКУ. - Цивільна Панахида об 11-00 в Храмі Ікони Казанської Божої Матері.

На жаль, стало відомо про чергову тяжку втрату для нашої громади.

На війні загинув наш земляк Спіцин Валерій Вікторович 29.04.1975 року народження.

Народився Захисник в місті Балаклія, Харківської області, де отримав середню освіту у ІІ-Іванівській школі в с. Іванівка, Барвінківського району, Харківської області.

Більше 26 років Валерій Вікторович працював у ПРАТ «Укрзалізниця», де займав посади бригадира та майстра по контролю.

В серпні 2023 року був призваний до лав Збройних Сил України, де служив старшим сержантом  3 штурмового відділення 2 штурмового взводу 3 штурмової роти.

Будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок по захисту територіальної цілісності та суверенітету України під час агресії російської федерації, Герой загинув 07 жовтня 2023 року, при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Макіївка, Луганської області отримавши поранення  несумісні з життям.

Валерій Вікторович був відповідальною, доброю, життєрадісною людиною, люблячим батьком та чоловіком.

У чоловіка залишились дві доньки, дружина та батьки.

Щиро співчуваємо рідним та близьким Валерія з приводу тяжкої втрати! Нехай душа загиблого віднайде вічний спокій!

Спочивай з миром, воїне!

ПОХОВАННЯ ВАЛЕРІЯ ВІКТОРОВИЧА ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАВТРА, 25.10.2023 РОКУ.

- Цивільна Панахида об 11-00 в Храмі Ікони Казанської Божої Матері.

Дата публікації: 09:57 24.10.2023