У Первомайському відкрили Офіс відновлення та розвитку громади

Наша міська територіальна громада стала учасницею пілотного проєкту зі створення Інтегрованої моделі відновлення та розвитку громади.

Офіс створено на платформі Первомайської міської ради у  партнерствііз Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Европейського Союзу та уряду Швеції, а саме ремонт приміщення для офісу здійснено за кошти місцевогобюджету,

обладнання для проведення презентацій та конференцій, комп'ютери та оргтехніку, м'які та корпусні меблі на загальну суму близько 1,2 млн грн за кошти Европейського Союзу, і методологічна підтримка і навчання забезпечено за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Він стане центром зосередження та реалізації усіх проектів відбудови, які будуть втілювати в нашій громаді та сприятиме розвитку громадянського суспільства.

Створений офіс є мультифункціональною платформою для прийняття управлінських рішень, групової та аналітичної роботи, заснування сталих партнерств та проведення переговорів.

Тут планують проводити онлайн та офлайн заходи влади з бізнесом, громадськістю, зустрічі з іноземними делегаціями, інвесторами, донорами, неформальні заходи, навчання для посадовців органу місцевого самоврядування.

Міський голова Микола Бакшеєв висловив слова вдячності  за  нову локацію для спілкування: «Ми дякуємо ПРООН, які комплексно підійшли до змін в нашій громаді.

Експерти проводять велику аналітичну роботу: виявляють наші потреби, слабкі місця та розробляють рекомендації.

І саме  для такої комунікативної роботи створено цей офіс.

Це дієвий інструмент змін, який покликаний об’єднати всі компоненти, в яких ми співпрацюємо з ПРООН.

Він створений  для потужного збалансованого гарного майбутнього нашої громади.

Офіс допоможе якісно змінювати наше життя та тримати цивільний фронт.

І ми мусимо тримати стрій, як наші бійці на передовій».

Перший заступник міського голови Антон Орєхов підготував презентацію, в якій показав, як офіс уже об’єднує  та згуртовує людей. А також окреслив найближчі плани.

Антон Орєхов назвав новий майданчик центром спільного творення, який допоможе нам вистояти, відбудовувати та розвивати громаду.

Керівники міської ради подякували партнерам за допомогу Первомайській громаді  та запевнили, що ми відкриті до новацій та завжди готові до продовження співпраці.

Щиро дякуємо за постійну підтримкута надійне партнерство!

Офіс відновлення та розвитку громади створено в межах проєкту Програми ООН з відновлення та розбудови миру зі створення Інтегрованої моделі відновлення та розвитку громади, спрямованої на зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування України щодо повоєнного відновлення та розвитку територій і громад.

Довідково

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН),

Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі

народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Альбом: У Первомайському відкрили Офіс відновлення та розвитку громади
Дата публікації: 10:32 27.11.2023