загиблих героїв-земляків,
Олексія Азаренкова та Максима Кушко.

Ордени вручив заступник начальника першого відділу Лозівського РТЦК та СП Харківської області, капітан Сергій Шабанов.

Молодший сержант Олексій Валерійович Азаренков, народився 05 березня 1989 року в м. Первомайський Харківської області.

Закінчив Первомайську загальноосвітню школу № 2. Був членом ГО «Союз працівників сфери безпеки».

З 2007 року по 2008 рік проходив строкову військову службу в Збройних силах України.

22 березня 2022 року призваний під час мобілізації Першим відділом Лозівським РТЦК та СП Харківської області.

Старший стрілець 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7289, Олексій Азаренков загинув 9 лютого 2023 року під час мінометного та артилерійського обстрілу, завданого збройними формуваннями російської федерації, поблизу н.п. Ступочки Костянтинівського р-ну Донецької області.

Солдат Максим Олександрович Кушко, народився 03 жовтня 1989 року в м. Первомайський Харківської області.

Навчався в Первомайській загальноосвітній школі № 4.

У 2006 році вступив до Липкуватівського аграрного технікуму, де здобув освіту фельдшера ветеринарної медицини.

З 2009 року по 2010 рік проходив строкову військову службу в Збройних силах України.

Після строкової служби працював ветеринаром у сільськогосподарському товаристві імені Чапаєва. До війни працював у ТОВ «АТБ-Маркет» у м. Первомайський Харківської області.

02 березня 2022р. призваний під час мобілізації Першим відділом Лозівським РТЦК та СП Харківської області.

Кулеметник 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А7290, Максим Кушко загинув 23 березня 2023 року під час виконання обов’язків військової служби в результаті обстрілу противника з РСЗВ, внаслідок осколкових поранень, поблизу н.п. Нью-Йорк Донецької області.

Первомайська міська рада висловлює щиру подяку та глибоку шану матерям загиблих воїнів Олені Азаренковій та Ірині Кушко за виховання синів-Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Схиляємо голови перед світлою пам'яттю наших Героїв. Щиро співчуваємо матерям та близьким. Ми розуміємо, що жодні слова не зможуть заповнити вашу втрату. Але ми хочемо, щоб ви знали, що ми пишаємося вашими синами та ніколи не забудемо їх подвиг!

Вічна Слава Героям!

Альбом: Перед початком сесії Первомайської міської ради, відбулася урочиста церемонія вручення орденів «За мужність» ІІІ ступеня родинам загиблих героїв-земляків, Олексія Азаренкова та Максима Кушко.
Дата публікації: 13:53 26.01.2024