Оголошення

На виконання абз. 2 п. 6 Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 № 918 (далі – Порядок) повідомляємо, що

у разі виявлення бажання представників територіального органу Держпродспоживслужби, підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення взяти участь в роботі конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення субєкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Первомайської міської територіальної громади, який відбудеться 03 квітня 2024 року о 14:00 в будівлі виконавчого комітету Первомайської міської ради (3-й поверх, мала зала засідань), прохання повідомити про це в довільній формі голову конкурсної комісії, першого заступника міського голови Антона ОРЄХОВА на електронну пошту: antorex@gmail.com або komviddil-mvk@ukr.net до 28 березня 2024 року включно.

Інформуємо, що відповідно до п. 7 Порядку, до складу конкурсної комісії не можуть входити учасники конкурсу, члени сім’ї та пов’язані з ними особи.

Пов’язаними особами вважаються особи, які для цілей цього Порядку відповідають будь-якій із таких ознак:

- юридична особа, яка здійснює контроль над учасником конкурсу або контролюється учасником конкурсу, або перебуває під спільним контролем з учасником конкурсу;

- фізична особа або члени її сім’ї, які здійснюють контроль над учасником конкурсу;

- службова (посадова) особа учасника конкурсу, уповноважена здійснювати від імені учасника конкурсу юридичні дії, спрямовані на встановлення, зміну або припинення цивільно-правових відносин, а також члени сім’ї такої службової (посадової) особи відповідно до статті 3 Сімейного кодексу України.

Довідки за тел. (05748) 3-50-27 Юлія ВОРОНІНА, головний спеціаліст відділу ЖКГ виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Дата публікації: 09:23 05.03.2024