В рамках програмного напряму «Здорова громада» у 2024 році - Первомайська міська громада взяла участь в Конкурсі міні-грантів.

Програма –конкурс міні-грантів була презентована для 5 громад України – Бучанської, Каматорської, Мукачівської, Сквирської та Первомайської Харківської області.

Мета конкурсу – підтримка ініціатив 5 міських територіальних громад, які спрямовані на реалізацію проектів для профілактики, ранішнього виявлення та попередження ускладнень від неінфекційних хвороб (діабет, серцево-судинні захворювання та онкологія)серед мешканців громад.

Ці події відбуваються завдяки команді БФ «Здорові рішення для відкритого суспільства» та Харківської експертної групи з підтримки медичної реформи, за фінансовим супроводом Програми «U-LEAD з Європою» .

Саме 1 березня  2024 року відбулося друге засідання грантової комісії, на якій було затверджено проєктні пропозиції від конкурсантів, які будуть рекомендовані виконавчому директору БФ «Здорові рішення» до підтримки та фінансування у 2024 році.

Підтримку знайшли наступні проекти громади:

- №8 Реабілітація – повернення до повноцінного життя - заявка від КНП Первомайська центральна районна лікарня

- №26 Облаштування спортивного майданчика - заявка від Благодійної організації «Первомайський міський благодійний фонд «ДЖЕРЕЛО»

- №31Сандинавський драйв - завка від Громадська організація «МОУШН+»

- №3 Школа профілактики серцево судинних захворювань та їх ускладнення.

Амбасадори громадського здоров'я – заявка від Благодійної організації «Первомайський благодійний фонд «МИЛОСЕРДЯ»

Головним меседжем проекту є людиноцентрична політика, яка створить передумови для повернення та відновлення людського капіталу і те, що здоров»я людини, фізичне та ментальне є однією з базових цінностей та запорукою соціально-економічного розвитку держави та громади і має бути в основі всіх політик, місцевих і державних. Вартість кожного з проектів не перевищує 50,0 тисяч гривень. Початок фінансування і реалізації проектів розпочнеться з 1 квітня, а їх закінчення планується до 31 серпня 2024 року.

Дбаймо по людей, адже  це найцінніший капітал, який у нас є! Збережемо людей – люди відновлять Україну!

Альбом: В рамках програмного напряму «Здорова громада» у 2024 році - Первомайська міська громада взяла  участь в Конкурсі міні-грантів.
Дата публікації: 10:34 13.03.2024