Про закінчення опалювального періоду 2023/2024 років

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», п. 8 Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830, розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації від 19 березня 2024 року № 163 В «Про закінчення опалювального періоду»,  керуючись  п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Закінчити опалювальний період житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури Первомайської міської територіальної громади крім об’єктів, що опалюються альтернативними джерелами опалення, в тому числі державної установи «Первомайська виправна колонія (№ 117)» та КНП Первомайська центральна районна лікарня, з 29 березня 2024 року.

2. Первомайському КП «Тепломережі» (М. ЧЕРНЯК) припинити теплопостачання житлових будинків, закладів дошкільної та загальної середньої освіти, закладів культури, фізичної культури і спорту та інших об’єктів соціальної інфраструктури, які знаходяться на території Первомайської міської територіальної громади.

3. Рекомендувати Зміївському УЕГГ Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» (С. ГНИРЯ) забезпечити своєчасне відключення газових опалювальних приладів відповідно до діючих норм і правил.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Антона ОРЄХОВА.

Первомайський міський голова  -  Микола БАКШЕЄВ

Альбом: Про закінчення опалювального періоду 2023/2024 років