УВАГА!!! 10-11 квітня 2024 року з 11.00 до 15.00 в ПК « Хімік» – представники БФ «ПОМАГАЄМ»
УВАГА!!!

Шановні мешканці Первомайськоі громади! З метою того, щоб допомога спрямовувалася для задоволення першочергових потреб найуразливіших груп населення, БФ «Помагаєм» застосовуватиме критерії відповідності, вразливості та частоти для потенційних отримувачів багатоцільової грошової допомоги.

КРИТЕРІЇ відбору отримувачів багатоцільової грошової допомоги:

➡️Означені вище особи мають відповідати одному або декільком із наведених нижче критеріїв відповідності:
1. Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які отримали цей статус після 24 лютого 2022 року та зараз проживають на території Первомайськоі громади.
2. Населення, постраждале внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 р. в Первомайській громаді.
3. Особи, які повернулись до своїх місць постійного проживання в Первомайську громаду  після вимушеного переміщення до іншої області України чи іншої країни через військові дії після 24 лютого 2022 року.
Одному представнику домогосподарства при собі необхідно мати наступні оригінали документів:
- паспорт
- ідентифікаційний код
- довідка, що посвідчує статус внутрішньо – переміщеної особи
- банківська карта для виплат , що належить голові домогосподарства
- свідоцтво про народження дитини
- посвідчення інвалідності
- посвідчення про багатодітну родину,  якщо є таке
- документи, що підтверджують статуси родин
- акт обстеження розбитого житла.
Означені вище особи мають відповідати критерію частоти:
1. Особи, які протягом останнього кварталу не отримували грошову допомогу від іншої організації.
2. Задля прозорості процесу обрання потенційних учасників програми, БФ “Помагаєм” буде виконувати перевірку того, чи отримувало домогосподарство  багатоцільову грошову допомогу від інших організацій за останній квартал. І якщо після даної перевірки виявиться, що домогосподарство вже отримувало/ отримує аналогічну допомогу від іншої організації в означений період, то таке домогосподарство буде виключене з учасників програми багатоцільової грошової допомоги на даний період.
Гуманітарні організації координують свої зусилля, щоб якнайкраще допомагати потребуючим. Якщо особа/родина не відповідає критеріям відповідності, вразливості та частоти, їй буде відмовлено в отриманні багатоцільової грошової допомоги у даний конкретний проміжок часу.

ВАЖЛИВО:
Грошову допомогу отримає малий відсоток людей.
Відбір проходить за кількістю критеріїв електронної системи.

ВПО тільки після 24лютого 2022 року

Дата публікації: 11:12 09.04.2024