Делегація Первомайської громади у складі міського голови Миколи БАКШЕЄВА, та його заступниць Ніни ХАРЧЕНКО та Ірини БОМКО, відвідала місто Муренкс,

яке знаходиться у регіоні Нова Аквітанія, департамент Атлантичні Піренеї, Франції.

Після тривалих переговорів було прийняте запрошення від наших партнерів щодо візиту делегації від Первомайщини до Франції, з метою налагодження партнерських відносин, обміну досвідом у сфері освіти, спорту, економіки та культури.
Під час візиту відвідали дослідницький центр Chemstart'up, сміттєспалювальний завод, завод з виробництва біоетанолу Totalenergy та ознайомились із ключовими моментами системи освіти Франції.
Також разом із міським головою міста Муренкс, Patrice Laurent та його заступниками, відвідали відкриття щойно добудованого, новенького спортивного комплексу, а також взяли участь в засіданні ради у муніципалітеті Муренкса, де обсудили подальші кроки щодо можливого співробітництва.
Представники нашої громади під час зустрічі презентували французьким партнерам продукцію місцевих виробників, а саме, смаколики від ТОВ «Терра».
А також, під час відкриття спортивного комплексу, від учнів Первомайського БДЮТ, команді місцевих баскетболісток було передано виготовлені в українському стилі сердечка.
Сподіваємося, що підсумком даного візиту стане майбутнє підписання партнерської угоди для подальшого розвитку співпраці в освітній, спортивній, соціальній, культурній та економічній галузях.
Первомайський міський голова вдячний за знайомство з чудовим французьким містом великому другові Первомайської громади - Christian CARRER, який через гуманітарну місію AICM підтримує місцеву лікарню протягом всієї війни.
Сподіваємося на тісну співпрацю з містом Муренкс!
Ми розуміємо важливість таких візитів, бо під час зустрічей вибудовується зміцнення міжнародних зв'язків та співпраці, бо це вкарай важливо для громади та України в цілому.
Україна мусить стати частиною Європейської родини
Альбом:
Дата публікації: 16:51 10.04.2024