Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку

міській раді відбулась зустріч з експерткою Фундації ПАУСІ Анною Ніколенко-Баєвою за участі першого заступника міського голови Антона Орєхова, депутатів міської ради, представників виконавчого комітету, громадських організацій, авторів проектів-переможців та місцевих активістів.

На початку зустрічі слово надали Олексію Давиденко, який в рамках проекту вивчав досвід партиципаторного бюджетування у Польщі та поділився власними враженнями від поїздки.

Потім Анною Ніколенко-Баєвою було зроблено аналіз процесу реалізації проектів Бюджету участі у місті Первомайський 2017 року: були заслухані автори проектів, визначені проблеми, які виникали під час їх реалізації та вказані шляхи їх подальшого подолання.

Далі учасники заходу обговорили можливості вдосконалення реалізації проектів громадського бюджету та активізації заходів щодо залучення населення, в першу чергу внутрішньо переміщених осіб, адже це надає їм змогу краще інтегруватись у життя міста.

Довідка

Проект реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fü r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,