Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку

міській раді відбулась зустріч з експерткою Фундації ПАУСІ Анною Ніколенко-Баєвою за участі першого заступника міського голови Антона Орєхова, депутатів міської ради, представників виконавчого комітету, громадських організацій, авторів проектів-переможців та місцевих активістів.

На початку зустрічі слово надали Олексію Давиденко, який в рамках проекту вивчав досвід партиципаторного бюджетування у Польщі та поділився власними враженнями від поїздки.

Потім Анною Ніколенко-Баєвою було зроблено аналіз процесу реалізації проектів Бюджету участі у місті Первомайський 2017 року: були заслухані автори проектів, визначені проблеми, які виникали під час їх реалізації та вказані шляхи їх подальшого подолання.

Далі учасники заходу обговорили можливості вдосконалення реалізації проектів громадського бюджету та активізації заходів щодо залучення населення, в першу чергу внутрішньо переміщених осіб, адже це надає їм змогу краще інтегруватись у життя міста.

Довідка

Проект реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fü r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)