27 листопада відбулась чергова 51 сесія міської ради 7 скликання.

Депутати схвалили хід виконання міської Програми розвитку та популяризації волейболу в м. Первомайський, затвердили Програму організації харчування хворих у стаціонарних відділеннях КНП «Первомайська центральна районна лікарня» на принципах аутсорсінгу,

Концепцію розвитку Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський, інвестиційну програму Первомайського комунального виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2018 рік та ін.
На сесії була надана згода комунальному некомерційному підприємству Первомайська центральна районна лікарня на проведення капітального ремонту за проектом: «Термомодернізація хірургічного корпусу Комунального закладу охорони здоров’я Первомайська центральна районна лікарня»; згода на здійснення місцевого запозичення, внесені доповнення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності, які підлягають приватизації (відчуженню ) у 2018 р., розглянуті земельні та інші питання.
В завершенні сесії міський голова Микола Бакшеєв поінформував про правову основу введення воєнного стану: поточнив перелік прав і свобод громадян, що будуть обмежені та список прав, обмеження яких забороняється. Також міський голова повідомив, що всі коммунальні служби, підприємства та установи будуть функціонувати в штатному режимі.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,