Про розроблення детального плану частини території в межах міста Первомайський

Первомайська міська рада Харківської області
64 сесія 7 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 07 листопада 2019 року                                                                        № 1369-64/7
м. Первомайський

Про розроблення детального плану
частини території в межах міста Первомайський

Розглянувши звернення гр. Гусєвої О.П., про внесення змін до рішення 58 сесії 7 скликання від 25.04.2019 року № 1240-58/7 «Про розроблення детального плану території міста Первомайський» з метою уточнення положення Генерального плану м. Первомайський, який розроблений, відкоригований інститутом «Укрміськбудпроект», та визначення планувальної організації і розвитку території для містобудівних потреб, відповідно до «Програма розроблення (оновлення) містобудівної документації на території м. Первомайський на 2018-2023 роки», затвердженої рішенням від 26.10.2017р. № 641-35/7, керуючись п. 3 ст. 8, ст. ст. 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада (код ЄДРПОУ 26149691)

В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Гусєвої Олени Павлівни, яка зареєстрована за адресою:***, для зміни цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення «для ведення особистого селянського господарства» в землі промисловості «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» (провадження господарської діяльності з виробництва та зберігання пестицидів) в межах міста Первомайський в промисловій зоні (колишня територія ДП «Хімпром»).
2. Визначити замовником містобудівної документації, вказаної в п.1 виконавчий комітет Первомайської міської ради;
3. Власнику земельної ділянки гр. Гусєвій Олені Павлівні визначити розробника детального плану території та здійснити фінансування робіт з розроблення детального плану території за рахунок власних коштів.
4. Укласти тристоронній договір на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, між виконавчим комітетом Первомайської міської ради, громадянкою Гусєвою Оленою Павлівною та розробником детального плану території.
5. Громадянці Гусєвій Олені Павлівні виготовлений детальний план території подати до Первомайської міської ради для розгляду та затвердження в установленому законом порядку.
6. Рішення Первомайської міської ради 58 сесії 7 скликання від 25 квітня 2019 року № 1240-58/7 «Про розроблення детального плану території міста Первомайський», вважати таким, що втратило чинність.
7. Оприлюднити це рішення у двотижневий строк з дня його затвердження на офіційному веб-сайті міської ради.

Міський голова                                                   Микола БАКШЕЄВ

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»