Звіт про здійснення державної регуляторної політики в м.Первомайський за 2017 рік

до рішення 41 сесії міської ради
7 скликання від 25 січня 2018р.№ 718-41/7

Звіт
про здійснення державної регуляторної політики
в м.Первомайський за 2017 рік

В 2017 році реалізація державної регуляторної політики Первомайською міською радою та її виконавчим комітетом здійснювалась у відповідності до законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відповідно до плану та доповнень до нього в 2017 році було прийнято:
3 регуляторних акти міської ради:
- «Про затвердження Положення про порядок відчуження (продажу) майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Первомайський»;
- «Про внесення змін до рішення №431-33/5 від 02.07.2008р. «Про затвердження Правил благоустрою в місті Первомайський»»;
- «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території міста Первомайський»;
та 5 регуляторних актів виконавчого комітету:
- «Про внесення доповнення до рішення від 28.01.2015 року №13 «Про внесення змін до рішення №205 від 26 вересня 2012 року «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води та норм споживання питної води в м.Первомайський»;
- «Про встановлення вартості однієї нормо-години на роботи та послуги, що виконуються КП «Первомайське бюро технічної інвентаризації»;
- «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг»;
- «Про затвердження Положення про порядок реєстрації житлових будинків, (частини житлового будинку) як гуртожитків»;
- «Про затвердження місцевих норм утворення твердих побутових відходів у м.Первомайський».
Одним із механізмів забезпечення прозорості та ефективності впровадження регуляторних актів є відстеження їх результативності. У цій діяльності розробники регуляторних актів керуються Методикою відстеження результативності регуляторного акта, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308.
Для здійснення моніторингу результативності регуляторних актів був складений план-графік проведення відстежень регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчого комітету.
За 2017 рік проведено 19 відстежень регуляторних актів, з них 8 базових, 4 повторних, 7 періодичних.
Перелік діючих регуляторних актів розміщений на офіційному сайті Первомайської міської ради. Також, на сайті розміщуються проекти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу до них, звіти про відстеження їх результативності.
Станом на 01 січня 2018 року на території міста діє 33 регуляторних акти, з них 19 рішень міської ради та 14 рішень виконавчого комітету.
При підготовці регуляторних актів дотримуються вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо оприлюднення та обговорення проектів цих регуляторних актів і прийняття рішень. Оприлюднення проводяться шляхом опублікування в газеті «Знамя труда» та на офіційному сайті Первомайської міської ради.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,