Звіт про здійснення державної регуляторної політики в м.Первомайський за 2017 рік

до рішення 41 сесії міської ради
7 скликання від 25 січня 2018р.№ 718-41/7

Звіт
про здійснення державної регуляторної політики
в м.Первомайський за 2017 рік

В 2017 році реалізація державної регуляторної політики Первомайською міською радою та її виконавчим комітетом здійснювалась у відповідності до законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відповідно до плану та доповнень до нього в 2017 році було прийнято:
3 регуляторних акти міської ради:
- «Про затвердження Положення про порядок відчуження (продажу) майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Первомайський»;
- «Про внесення змін до рішення №431-33/5 від 02.07.2008р. «Про затвердження Правил благоустрою в місті Первомайський»»;
- «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території міста Первомайський»;
та 5 регуляторних актів виконавчого комітету:
- «Про внесення доповнення до рішення від 28.01.2015 року №13 «Про внесення змін до рішення №205 від 26 вересня 2012 року «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води та норм споживання питної води в м.Первомайський»;
- «Про встановлення вартості однієї нормо-години на роботи та послуги, що виконуються КП «Первомайське бюро технічної інвентаризації»;
- «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг»;
- «Про затвердження Положення про порядок реєстрації житлових будинків, (частини житлового будинку) як гуртожитків»;
- «Про затвердження місцевих норм утворення твердих побутових відходів у м.Первомайський».
Одним із механізмів забезпечення прозорості та ефективності впровадження регуляторних актів є відстеження їх результативності. У цій діяльності розробники регуляторних актів керуються Методикою відстеження результативності регуляторного акта, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308.
Для здійснення моніторингу результативності регуляторних актів був складений план-графік проведення відстежень регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчого комітету.
За 2017 рік проведено 19 відстежень регуляторних актів, з них 8 базових, 4 повторних, 7 періодичних.
Перелік діючих регуляторних актів розміщений на офіційному сайті Первомайської міської ради. Також, на сайті розміщуються проекти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу до них, звіти про відстеження їх результативності.
Станом на 01 січня 2018 року на території міста діє 33 регуляторних акти, з них 19 рішень міської ради та 14 рішень виконавчого комітету.
При підготовці регуляторних актів дотримуються вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо оприлюднення та обговорення проектів цих регуляторних актів і прийняття рішень. Оприлюднення проводяться шляхом опублікування в газеті «Знамя труда» та на офіційному сайті Первомайської міської ради.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)