Міський голова Микола Бакшеєв зустрівся з міністром МВС Арсеном Аваковим

30 травня 2017 року відбулася зустріч голови міста Первомайський Миколи Бакшеєва з міністром МВС України Арсеном Аваковим. Під час зустрічі були обговорені питання щодо роботи підрозділів МВС, що представлені у місті. Їх реформування, технічного переоснащення та матеріального забезпечення.

Перспективи подальшого впровадження концепції "Безпечне місто", її розвиток та інтегрування до загальнодержавних систем безпеки. Підвищення доступності послуг МВС через постійне представництво сервісного центру МВС в приміщенні міського ЦНАПу та інші нагальні питання взаємодії органів МВС та місцевої влади. А також залучення громадськості до організації суспільної безпеки.
Вирішення завдання особистої, колективної та громадської безпеки та протидії злочинності в місті Первомайський - є базовою потребою громади. Сторони зазначили важливість комплексного підходу до розв’язання проблем захисту населення від злочинних посягань, забезпечення охорони громадського порядку.
Реалізація першої стадії проекту «Безпечне місто» за п’ять місяців роботи допомогла розкрити 9 тяжких злочинів та десятки дрібних епізодів.

Також міський голова взяв участь у зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з послом США в Україні Марі Йованович, сенатором США від штату Нью-Джерсі Корі Буккер та української делегації, до складу якої також увійшли член колегії МВС Антон Геращенко, державний секретар МВС Олексій Тахтай.
На зустрічі обговорювали зростання довіри до органів поліції з п’яти відсотків до початку реформ до сорока п’яти сьогодні. Уряди США та Канади підтримують два напрямки реформ поліції в Україні: підготовка спецпідрозділів та сервісні центри МВС.
Міністр зазначив на фоні значних фінансових коштів,що найголовніше - це ті фахівці та експерти, які залучені до методологічної підтримки.
Сенатор Корі Буккер розповів, що розуміє важливість громадської безпеки для економічного розвитку міст, бо сам був мером Нью-Арка і на початку кар`єри чергував разом з поліцейськими вночі.
Сторони також обговорили стратегію щодо російської агресії, механізмів з її стримання та план деокупації захоплених територій.
Зустріч закінчилась з чітким усвідомленням поглиблення співпраці та цитатою з боку сенатора: “Той хто збирається рухатись швидко - іде сам, той хто хоче йти далеко - іде разом”.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,