Апаратна нарада 06.11.2017 р

Про реалізацію інвестиційних проектів та про роботу сектору стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Первомайської міської ради доповідав начальник сектору Андрій Кошарний, який повідомив, що протягом 2017 року сектором було підготовлено і направлено 63 заявки в різні міжнародні фонди і програми, які діють на території України.

Так, на обласний конкурс міні-проектів "Разом в майбутнє" подано 32 міні-проекти, з них 8 переможців:
«З теплотою до пацієнтів» (заміна вікон та дверей в протитуберкульозному відділенні Первомайської ЦРЛ);
Теплоізоляція трубопроводів тепломережі ЗОШ №5;
Теплоізоляція трубопроводів тепломережі ЗОШ №6;
«Сонечко в віконечко» (заміна вікон та дверей в групі ДНЗ №10);
Спортивний майданчик "Перший крок до успіху";
«Найкраще дітям» (придбання меблів до дитячого відділення ЦРЛ);
Реконструкція зовнішнього освітлення по вул. Кільцева;
«Світло на моїй вулиці» (Реконструкція зовнішнього освітлення вул.Роза);
Завдяки співпраці з Німеччиною (компанія GIZ) в 2017 реалізовані наступні проекти:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 ( ремонт покрівлі, заміна вікон);
Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5;
Облаштування груп дошкільних закладів міста Первомайський необхідними меблями в усіх закладах;
меблі в ЗОШ №5 та ЗОШ №2;
Музичне та світлове обладнання для ПК Хімік;
«Здоров'я жінки та немовля» (придбання в пологове відділення ЦРБ медичного обладнання).

У рамках співпраці з Посольством Канади реалізується проект «Посилення безпеки в Первомайському шляхом розміщення камер спостереження для попередження та розслідування злочинів».

В рамках участі в спільному з Європейським інвестиційним банком проекті «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» Постановою КМУ обрані 2 проекти для реалізації в 2018 році:
Реконструкція будівлі Первомайської ЗОШ № 5 з прибудовою тамбуру;
Реконструкція будівлі Первомайської ЗОШ № 6 з прибудовою тамбуру.

На Конкурс міні-грантів в рамках Проекту «Київський діалог» подано проект "Партисипативна демократія в місті Первомайський", який став переможцем та знаходиться в стадії реалізації.

Проект МТОТ «Майбутнє створюється зараз» - 163 306,56 дол.
Завданням проекту стане створення умов для реабілітації фізичного, психологічного та соціального характеру як для ветеранів АТО, внутрішньо переміщених осіб, так і для користування всього населення міста та району, а саме: проведення ремонтних робіт з переплануванням приміщень фізіотерапевтичного відділення під нові функції закладу, закупівля комп’ютерної техніки для підключення поліклініки дорослої, дитячої та жіночої консультації до системи «Поліклініка без черг», яка буде повністю регулювати всі потоки черг населення в закладі.
Також наша заявка стала переможцем проекту "Енергоефективність у громадах II (EEIM II)" ( підтримка муніципалітета у створенні та вдосконаленні власної системи муніципального енергоменеджменту).
Таким чином, в цьому році в місті реалізовано проекти на загальну суму більше 10 млн. грн. та з початку 2018 року почнеться реалізація проектів на суму більше 8 млн. гривень.
Міський голова Микола Бакшеєв доповнив доповідача, розпочавши з того, що минулого тижня він брав участь у конференції з питань енергоефективності в малих містах, що відбулась у м.Київ. Микола Бакшеєв більш деталізував інформацію про проект "Енергоефективність у громадах II (EEIM II)", основною метою якого є запровадження системи енергоменеджменту, яка повинна заощадити кошти на енергоносії.
Микола Миколайович наголосив, що завдання кожного мешканця міста полягає у підвищенні обізнаності та формуванні відповідального ставлення до споживання ресурсів.
Також міський голова проанонсував участь міста Первомайський в інших проектах, які будуть реалізовуватись в наступному році.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,