Сесія міської ради 28.11.2017 р.

28 листопада депутати зібрались на чергову 37 сесію міської ради 7 скликання. Депутати затвердили Програму стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Первомайський до впровадження енергоефективних технологій на 2017 рік, Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки та план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Секретар міської ради Сергій Чемшит доповів про внесення змін і доповнень до Регламенту Первомайської міської ради 7 скликання та затвердили Програму розвитку місцевого самоврядування в м.Первомайський на 2018 рік, крім цього депутати прийняли рішення про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування міському голові Бакшеєву М.М., внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку м.Первомайський на 2017 рік та до бюджету міста.
Своїм рішенням депутати передали на баланс КП «Жилсервіс» вартість робіт по реконструкції зовнішнього освітлення по вул. Роза («Світло на моїй вулиці») та вартість робіт по реконструкції зовнішнього освітлення по вул. Кільцева та закріпили майно комунальної власності територіальної громади м.Первомайський на праві господарського відання за ПКП «Тепломережі».
На сесії було вирішено створити робочу групу з розробки Стратегії розвитку системи охорони здоров’я міста Первомайський. Міський голова Микола Бакшеєв більше детально зупинився на цьому питанні та пояснив необхідність створення місцевої стратегії розвитку системи охорони здоров’я, шо визначить бачення, принципи, пріоритети, завдання та основні заходи, спрямовані на ефективний розвиток медицини.

В завершенні сесії Микола Бакшеєв поінформував присутніх про основні проблеми, які на цей час вирішуються владою та повідомив про напрямки діяльності, які були в пріоритеті в поточний період.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,