Заходи до Міжнародного дня людей з особливими потребами

В ФОК “Ангар” урочисто відзначили Міжнародний день людей з особливими потребами та провели спортивні змагання. Відзначення цього дня – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з особливими потребами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Олександр Лимаренко та Віктор Агафоненко, які звернулися до присутніх із теплими і щирими словами, побажали всім здоров’я, щастя, можливостей повніше реалізувати особистий потенціал та інтегруватися в суспільство.

До заходу долучилася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, яка вручила грамоти міським активістам. Урочистості супроводжувалися музичними виступами місцевих аматорів сцени.

Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямоване на привернення уваги до проблем людей з особливими потребами, захист їх гідності, прав і добробуту, а також створення належних умов життя.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,