Апаратна нарада 29.01.2018 р

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради доповідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко.

За звітній період надійшло для розгляду 34 адміністративних матеріалів. Із загальної кількості протоколів, які надійшли на розгляд, 23 протокола розглянуто на засіданнях адміністративної комісії з ухваленням по ним рішень щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності.
На 22 особи накладено штрафів на загальну суму 3196,00 грн. та одне адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Добровільно сплачено на суму 2856,00 грн.
Види правопорушень, за якими притягнуто громадян до адміністративної відповідальності:
- за порушення “Правил користування приміщеннями житлових будинків” (ст.150 КУпАП) притягнуто до адміністративної відповідальності 12 осіб, і накладено штрафних санкцій на суму 612,00 грн.
- за порушення “Правил державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ” (ст. 152 КупАП) притягнуто до адміністративної відповідальності 2 особи у вигляді штрафу на суму 1190,00 грн., добровільно сплачено 850,00 грн.
- за порушення «Працівником підприємства торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами особі, яка не досягла 18 років» (ст. 156 ч.2 КупАП) притягнуто до адміністративної відповідальності дві особи у вигляді штрафу на суму 1020,00 грн.
- за порушення “Вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях” (ч.1ст.182 КУпАП) притягнуто до адміністративної відповідальності дві особи на суму 170,00 грн.
- за «Порушення правил торгівлі на ринках» (ст.159 КУпАП)-притягнуто до адміністративної відповідальності одну особу у вигляді попередження.
- за порушення куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст.175-1 КУпАП) притягнуто до адміністративної відповідальності 3 особи на загальну суму 153,00 грн.
- за повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасну реєстрацію народження дитини (ст.212-1 КУпАП) притягнуто до адміністративної відповідальності одну особу на суму 51,00 грн.
Далі були заслухані співдоповідачі: представники комунальних служб та місцевого відділу поліції.
Потім міський голова Микола Бакшеєв поділився результатами соцопитування «Як змінилось життя мешканців міста Первомайський після виборів в місцеві органи влади та обрання нового міського голови», яке проводилось 13-14 січня 2018 року в місті Первомайський.
Всього було опитано майже 500 респондентів віком від 18 років.
27% опитанних ввважають, що за цей час їх життя покращилось, 36% відмічають як позитивні,так і негативні зміни, 20% вважають, що нічого не змінилось, 11% відповіли, що їх життя погіршилось і 6% не змогли визначитись.
Серед позитивних змін первомайці назвали в першу чергу:
- відкриття та функціонування фізкультурно-оздоровчого комплексу;
- будівництво міського парку;
- загальний благоустрій міста та розвиток інфраструктури;
- ремонти в центральній районній лікарні;
- відкриття та модернізація ЦНАПу;
- вуличне освітлення;
- ремонт доріг;
- рівень культурно-масових заходів.
Городяни відмітили і головні проблеми, які їх хвилюють:
- високі ціни, в т. ч. і на житлово-комунальні послуги;
- високий рівень безробіття;
- поганий стан доріг та тротуарів та ін.
В результаті опитування з’ясувалось, що 41% респондентів позитивно оцінюють діяльність міського голови, 9% - негативно, інші вважають, що є як позитивні,так і негативні зміни за час перебування на посаді міського голови.
Також первомайцям були поставлені питання щодо діяльності депутатів Первомайської міської ради.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,