Підписано договір про влаштування в патронатну сім’ю

01 лютого 2018р. міським головою М.М. Бакшеєвим та патронатним вихователем Є.О. Гончаренко за ініціативи служби у справах дітей міськвиконкому було підписано договір про влаштування в патронатну сім’ю 3 малолітніх дітей, батьки яких опинились у складних життєвих обставинах та неспроможні подолати їх самостійно.

Таким чином, у м. Первомайський запрацювала нова соціальна послуга – сімейний патронат. Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека. На жаль, інколи у дітей хворіють або помирають батьки й за ними нікому доглядати. Трапляється й так, що дітей залишають у пологових будинках ще при народженні і, доки триває вирішення питання щодо визначення статусу, немовлята безпомічно чекають своєї долі на самоті в лікарняній палаті. У таких випадках їх на певний час беруть на виховання професійні патронатні сім'ї.
Маємо надію, що така послуга в нашому місті буде успішною та дасть можливість батькам дитини усунути складні життєві обставини, вирішити наявні проблеми, отримати професійну допомогу спеціалістів соціальних служб, що буде сприяти підвищенню батьківського потенціалу, возз’єднанню родини, поверненню дітей в сім’ю та утвердженню сімейних цінностей.

В.І.Петренко, начальник служби у справах дітей

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net