Оголошено конкурс на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ»

Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я (далі – Комітет) 25.01.2018 було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом».

Під час заходу обговорювався досвід реалізації у Львівській області освітнього україно-американського пілотного проекту «Проти опіків», що передбачав проведення комплексу інформаційно-просвітницьких заходів з попередження опікової травми у дітей, а також обговорювався наявний вітчизняний досвід боротьби з дитячими опіками.
Метою проекту було покращення базової обізнаності батьків щодо заходів попередження опікової травми у дітей у віковій групі від 1 до 5 років, зменшення частоти опікової травми у дітей цієї вікової групи; навчання батьків методам надання домедичної допомоги при опіках та алгоритму дій в таких ситуаціях. Зокрема, в рамках проведення проекту було надруковано та розповсюджено десятки тисяч буклетів та тематичних плакатів, розроблено плакати інфографіки з надання першої медичної допомоги, проведено масові заходи для батьків та дітей.
Харківська область входить в трійку областей з найменшою кількістю опікових травм у дітей віком від 0 до 14 років протягом 2014-2016 років.
На виконання рекомендацій Комітету заходи щодо попередження опікової травми у дітей включені до місцевих планів заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру.
Звертаємо увагу на те, що найчастіше опіки у дітей старшого віку трапляються з причин власної недбалості, нерозуміння причин і наслідків електротравми, ігор з вибуховими предметами, селфі на електричках, тощо.
Крім того, повідомляємо, що в Україні оголошено конкурс на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ». Переможець конкурсу отримає грошову премію 5000 грн. Проекти надсилаються до 01.04.2018 на ел. скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net