Виставка «Джерело талантів» у краєзнавчому музеї

7 лютого в Первомайському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки "Джерело талантів", присвячена 40-річчю художнього відділення Первомайської дитячої школи мистецтв. В експозиції представлено 97 творчих робіт учнів та педагогів школи, виконаних в різних техніках і жанрах образотворчого мистецтва. На відкритті виставки виступили:

заступник міського голови Ніна Харченко, Ганна Таран, начальник відділу культури і туризму Ольга Павлова, директор музею Марина Логінова, директор ПДШІ Наталія Євдокимова, завідувач художнім відділенням школи мистецтв Микола Калініченко, головний архітектор міста, художник Роман Федорченко. У великому виставковому залі музею зібралися учні і педагоги школи, батьки, представники міського відділу освіти та громадськість міста. Учні музичного відділення школи: ансамбль учнів молодших класів (кер. Голубкова О.В.) Богдан Біда, Мунтян Богдан, ансамбль учнів хорового класу (кер. Король Т.В.) привітали своїх однолітків з урочистою подією музичними номерами. Учні-переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, присвяченого Т.Г.Шевченку "Об'єднаймося ж, брати, мої" отримали дипломи та грошові премії, а їх педагоги- заохочувальні призи.
Запрошуємо відвідати виставку.
Музей працює: з вівторка по п'ятницю, з 9.00 до 17.00, по суботах: з 10.00 до 15.00.

Марина Логінова, директор музею

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net