Нові перспективи реалізаціх проектів з енергоефективності у співпраці із корпорацією NEFCO

13 лютого в Первомайській міській раді відбулась початкова зустріч за участю представників NEFCO в Україні, консультантів із підтримки впровадження проекту компанії IC consulenten, міської влади та її структурних підрозділів щодо реалізації енергоефективних проектів на об’єктам міста

Міський голова Микола Бакшеєв акцентував увагу на важливості співпраці з компанією NEFCO та надав слово директору Представництва NEFCO в Україні, головному інвестиційному раднику Юлії Шевчук, яка коротко ознайомила присутніх із принципами діяльності корпорації.
На зустрічі з представниками компанії були присутні фахові спеціалісти групи реалізації проекту, в ході якої обговорені питання щодо відбору об’єктів та подальших кроків щодо реалізації ціх проектів.

P.S. Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO) – це міжнародна фінансова установа, що була заснована в 1990 році п'ятьма Північними країнами: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією. Станом на сьогодні корпорація фінансує широкий спектр екологічних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Україну.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,