Прес-анонс

«Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»: у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях стартує масштабний проект: 27 березня о 12:00 у приміщенні Запорізької міської ради (великий зал, пр. Соборний, 206) відбудеться прес-конференція з нагоди презентації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який охоплює Дніпропетровську, Запорізьку та Харківську області.

Проект реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.
У прес-конференції візьмуть участь: заступник Запорізького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Пустоваров, директор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Майк Маттес, заступник директора Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Костянтин Плоский, заступник Криворізького міського голови Андрій Полтавець, голова Чернігівської селищної ОТГ Віталій Манич і голова координаційної ради з питань громадського бюджету м. Запоріжжя Катерина Акула.
Проектом передбачено розробку та впровадження механізму громадського бюджету в 10 містах та громадах, які були обрані з 32 проектних заявок експертами ПАУСІ та GIZ на конкурсній основі, а саме:
• м. Чугуїв
• Нововодолазька селищна ОТГ
• м. Первомайський
• м. Кам’янське
• Томаківська селищна ОТГ
• м. Кривий Ріг
• Широківська сільська ОТГ
• м. Мелітополь
• Приморська міська ОТГ
• Чернігівська селищна ОТГ

Протягом 2018-2019 рр. буде проведено низку заходів, спрямованих на навчання, інформування та мотивування населення долучатися до розвитку міст та громад. Учасники проекту зможуть відвідати семінари та тренінги з впровадження громадського бюджету, взяти участь у регіональних форумах та отримати консультації на різних етапах підготовки та реалізації проекту.
По закінченні прес-конференції відбудеться панельна дискусія «Громадський бюджет України: уроки перших трьох років» за участю секретаря Полтавської міської ради Оксани Деркач, начальника фінансового управління Сєвєродонецької міської ради Марини Багрніцевої та секретаря Бердичівської міської ради Юлії Лефтер.
У ході панельної дискусії спікери поділяться досвідом впровадження громадського бюджету, історіями успіху та викликами, які виникають на шляху реалізації громадського бюджету.
Акредитація ЗМІ розпочнеться об 11:30 на місці, за редакційними посвідченнями.

Довідка:
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

233844
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
156
264
837
231760
2582
8108
233844

Ваш IP: 54.226.36.60
Server Time: 2018-12-13 15:47:55
Счетчик joomla