Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє про початок Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з 21 березня 2018 року по 30 травня 2018 року та  Всеукраїнський День благоустрою 21 квітня 2018 року. З метою організації, проведення та підбиття підсумків акції при виконавчому комітеті Первомайської міської ради створена комісія та затверджено її персональний склад.

Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, закладам охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за ними територій.

Доводимо до відома власників (користувачів) земельних ділянок, які межують зі смугами відведення автомобільних доріг, власників (користувачів) об’єктів дорожнього сервісу про необхідність приведення в належний санітарний стан територій, прилеглих до їхніх придорожніх земельних ділянок та об’єктів дорожнього сервісу.

Громадяни, які проживають в приватних будинках міста, самостійно забезпечують належний санітарний стан території, яка знаходиться в межах їхньої  земельної ділянки та прилеглої до проїзної частини дороги та пішохідного тротуару по периметру їхньої садиби. Нагадуємо – спалювання сміття заборонено.

Для наведення та підтримання належного санітарного стану території міста закріпити територію:

- Для всіх суб’єктів господарювання всіх форм власності, які мають окрему будівлю (організації, підприємства, установи, ПП, ФОП) таким чином, як особисту територію та прилеглу територію до проїзної частини дороги по всьому периметру будівлі суб’єктів господарювання.

- Для всіх суб’єктів господарювання всіх форм діяльності, які мають приміщення в житлових будинках міста (організації, підприємства, установи, ПП, ФОП) таким чином, як особисту територію та прилеглу територію в границі по ширині зайнятого приміщення до проїзної частини  дороги.

Запрошуємо взяти активну участь у щорічній акції підприємства, установи, організації, незалежно від форм їх власності, а також громадськість, студентську та учнівську молодь (за згодою батьків та під наглядом відповідальних педагогів).

Відділ ЖКГ виконавчого комітету Первомайської міської ради

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net