Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє про початок Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з 21 березня 2018 року по 30 травня 2018 року та  Всеукраїнський День благоустрою 21 квітня 2018 року. З метою організації, проведення та підбиття підсумків акції при виконавчому комітеті Первомайської міської ради створена комісія та затверджено її персональний склад.

Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, закладам охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за ними територій.

Доводимо до відома власників (користувачів) земельних ділянок, які межують зі смугами відведення автомобільних доріг, власників (користувачів) об’єктів дорожнього сервісу про необхідність приведення в належний санітарний стан територій, прилеглих до їхніх придорожніх земельних ділянок та об’єктів дорожнього сервісу.

Громадяни, які проживають в приватних будинках міста, самостійно забезпечують належний санітарний стан території, яка знаходиться в межах їхньої  земельної ділянки та прилеглої до проїзної частини дороги та пішохідного тротуару по периметру їхньої садиби. Нагадуємо – спалювання сміття заборонено.

Для наведення та підтримання належного санітарного стану території міста закріпити територію:

- Для всіх суб’єктів господарювання всіх форм власності, які мають окрему будівлю (організації, підприємства, установи, ПП, ФОП) таким чином, як особисту територію та прилеглу територію до проїзної частини дороги по всьому периметру будівлі суб’єктів господарювання.

- Для всіх суб’єктів господарювання всіх форм діяльності, які мають приміщення в житлових будинках міста (організації, підприємства, установи, ПП, ФОП) таким чином, як особисту територію та прилеглу територію в границі по ширині зайнятого приміщення до проїзної частини  дороги.

Запрошуємо взяти активну участь у щорічній акції підприємства, установи, організації, незалежно від форм їх власності, а також громадськість, студентську та учнівську молодь (за згодою батьків та під наглядом відповідальних педагогів).

Відділ ЖКГ виконавчого комітету Первомайської міської ради

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)