«Курс молодого бійця. Страйкбол»

На виконання заходів Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу та участі населення в заходах оборонної роботи 19 вересня на базі Олексіївської фортеці для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів міста був проведений масовий захід військово-спортивного характеру «Курс молодого бійця. Страйкбол».

Організаторами проведення заходу були: Громадська Організація «Ігрова Федерація», керівництво Первомайської міської ради, відділ освіти, Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат Харківської області.
Під час проведення заходу учні в доступній формі ознайомилися з різними видами стрілецької зброї на зразках страйкбольної зброї та виконали вправи з вогневої підготовки, а саме: стрільба із страйкбольної зброї по нерухомим мишеням та кидання страйкбольних гранат.
Після закінчення заходу голова Громадської Організації «Ігрова Федерація» Поваров Ю.І був нагороджений почесною грамотою виконавчого комітету Первомайської міської ради.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,