Чергова 50 сесія міської ради 7 скликання

Перед початком сесії міський голова Микола Бакшеєв провів спільне засідання постійних депутатських комісій, на якому були розглянуті додаткові питання для внесення їх в порядок денний сесії. Серед них особливої уваги потребували декілька важливих рішень, які стосувались КНП Первомайська центральна районна лікарня.

Головний лікар закладу Іван Панарін поінформував про необхідність затвердження Стратегії розвитку Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня на 2018 – 2023 р. р., Статуту закладу в новій редакції, а також прийняття рішень щодо скорочення кухні лікувально-профілактичного закладу та передачі в оренду приміщення для організації закладу громадського харчування.

Згодом в ході сесії депутати прийняли позитивні рішення з усіх питань, що стосувались медичної сфери.

На сесії були заслухані інформації про хід виконання Програми Молодь міста, Програми оздоровлення та відпочинку дітей, Програми розвитку фізичної культури і спорту.

Були пакетно прийняті рішення щодо участі у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

Депутати надали дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Бажання втілювати мрії» вулиць Миру, Будівельна, Перемоги, Кільцева, Хлібна, Губкіна та провулків Миру та Хлібна; перейменували вулицю Першотравнева на вулицю Первомайська.

Крім цього були прийняті рішення щодо приєднання до Європейської Хартії Рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, розширення послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг в м.Первомайський», визначення об’єктів землеустрою для формування земельних ділянок комунальної власності, які плануються для винесення на земельні торги (аукціон) та ін.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)