Чергова 50 сесія міської ради 7 скликання

Перед початком сесії міський голова Микола Бакшеєв провів спільне засідання постійних депутатських комісій, на якому були розглянуті додаткові питання для внесення їх в порядок денний сесії. Серед них особливої уваги потребували декілька важливих рішень, які стосувались КНП Первомайська центральна районна лікарня.

Головний лікар закладу Іван Панарін поінформував про необхідність затвердження Стратегії розвитку Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня на 2018 – 2023 р. р., Статуту закладу в новій редакції, а також прийняття рішень щодо скорочення кухні лікувально-профілактичного закладу та передачі в оренду приміщення для організації закладу громадського харчування.

Згодом в ході сесії депутати прийняли позитивні рішення з усіх питань, що стосувались медичної сфери.

На сесії були заслухані інформації про хід виконання Програми Молодь міста, Програми оздоровлення та відпочинку дітей, Програми розвитку фізичної культури і спорту.

Були пакетно прийняті рішення щодо участі у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

Депутати надали дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Бажання втілювати мрії» вулиць Миру, Будівельна, Перемоги, Кільцева, Хлібна, Губкіна та провулків Миру та Хлібна; перейменували вулицю Першотравнева на вулицю Первомайська.

Крім цього були прийняті рішення щодо приєднання до Європейської Хартії Рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, розширення послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг в м.Первомайський», визначення об’єктів землеустрою для формування земельних ділянок комунальної власності, які плануються для винесення на земельні торги (аукціон) та ін.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,