Новий тариф на теплопостачання

Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про корегування тарифу на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення для населення.

ПКП «Тепломережі» на виконання чинного законодавства розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про корегування тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів та на послугу з централізованого опалення, що надається населенню, Первомайському КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються ПКП «Тепломережі» на протязі 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.

Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним посиланням;  ПЕРЕГЛЯД.

Нормативно-правова база:

Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004р. №1875-IV;

Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» від 19 жовтня 2018р. №867;

Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 30 липня 2012 № 390;

Постанова НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води» від 24 березня 2016 № 377;

Постанова НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» від 31 березня 2016 №528».

Активні посилання:

1.Обгрунтування.
2.Проект рішення
3.Структура тарифу, А САМЕ:
Послуга на ЦО для Населення
2. тариф на теплову енергію для населення: (підпункти)
2.1. тариф на теплову енергію виробництво
2.2. тариф на теплову енергію транспортування
2.3. тариф на теплову енергію постачання

3.Тариф на теплову енергію бюджет: (підпункти)
3.1. тариф на теплову енергію виробництво
3.2. тариф на теплову енергію транспортування