Новий тариф на теплопостачання

Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про корегування тарифу на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення для населення.

ПКП «Тепломережі» на виконання чинного законодавства розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про корегування тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів та на послугу з централізованого опалення, що надається населенню, Первомайському КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються ПКП «Тепломережі» на протязі 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.

Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним посиланням;  ПЕРЕГЛЯД.

Нормативно-правова база:

Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004р. №1875-IV;

Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» від 19 жовтня 2018р. №867;

Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 30 липня 2012 № 390;

Постанова НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води» від 24 березня 2016 № 377;

Постанова НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» від 31 березня 2016 №528».

Активні посилання:

1.Обгрунтування.
2.Проект рішення
3.Структура тарифу, А САМЕ:
Послуга на ЦО для Населення
2. тариф на теплову енергію для населення: (підпункти)
2.1. тариф на теплову енергію виробництво
2.2. тариф на теплову енергію транспортування
2.3. тариф на теплову енергію постачання

3.Тариф на теплову енергію бюджет: (підпункти)
3.1. тариф на теплову енергію виробництво
3.2. тариф на теплову енергію транспортування
3.3. тариф на теплову енергію постачання

4.Тариф на теплову енергію інші: (підпункти)
4.1. тариф на теплову енергію виробництво
4.2. тариф на теплову енергію транспортування
4.3. тариф на теплову енергію постачання

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)