Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Повідомлення про намір здійснити коригування встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення , що надаються споживачам Первомайським комунальним виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства

A- A A+

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
Вся необхідна інформація, що стосується коригування тарифів, розміщена на офіційному сайті міста за електронною адресою www. pervom-rada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції щодо проекту тарифів приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 7 днів з дня його опублікування за адресою: 64102, м. Первомайський, вул. Комарова, буд. 1, (тел. 3-53–30, 3-20-82). або за електронною адресою: kvuvkg​@​gmail.com.

Адміністрація ПКВУ ВКГ