Засідання виконавчого комітету 25.03.2019 року

Після розгляду планових питань про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу та утворення комісії з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на території міста перший заступник міського голови Антон Орєхов доповів про проект рішення щодо закупівлі енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання теплової енергії, за який члени виконкому проголосували одноголосно.

Відповідно до прийнятого рішення буде проведено закупівлю енергосервісу у 2019 році по п'яти об'єктам бюджетної сфери міста та затверджено базові рівні споживання теплової енергії цими об’єктами.
Керівники виконавчого комітету, відділу освіти, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) мають забезпечити проведення закупівлі енергосервісу, визначити виконавця та організувати його здійснення.

Потім було затверджено Положення про електронні консультації та опитування в місті Первомайський.

Тепер міська територіальна громада зможе долучатися до вирішення питань місцевого значення завдяки інструменту електронної участі – е-консультацій, що проводяться у формі електронного опитування, електронної консультації з громадськістю та електронного обговорення нормативно-правового акту. Це означає, що відтепер первомайці можуть надавати власні пропозиції чи зауваження щодо вирішення певного питання, брати участь в опитуваннях, а також вносити коментарі до оприлюднених проектів нормативно-правових актів через портал електронних консультацій.

Крім цього на засіданні члени виконкому схвалили проект Програми поводження з відходами м. Первомайський на 2019-2023 роки, проект Програми стимулювання, створення та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та прийняли рішення з інших важливих питань.

Міський голова Микола Бакшеєв поінформував про хід реалізації розпочатих проектів, поділився планами міської влади, розповів про поточні справи та закцентував увагу на резонансних подіях, що відбуваються в місті.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)