Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОДОВЖЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОДОВЖЕННЯ

терміну подання конкурсних пропозицій на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2019 році

Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради подовжує термін подання конкурсних пропозицій на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2019 році.
Конкурсні пропозиції за раніше наведеними формами приймаються
до 06 травня 2019 року включно, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, за адресою:
64102, Харківська обл., м. Первомайський, 4 мікрорайон, буд.21, к.25.
Консультація та додаткова інформація за телефонами 3-40-85, 3-50-15