Міський голова у складі делегації з України взяв участь у конференції «Справедливе врядування заради безпеки людства» в Швейцарії.

Микола Бакшеєв: «На загальних пленарних засіданнях виступали експерти в сфері публічної безпеки, політики, представники ініціатив управління конфліктами з різних континентів.

А також спікери, які поділились власними історіями з подолання дискримінації, управління конфліктами та кризовими ситуаціями. Або ж історії розповідали очевидці, що дуже точно передавало деталі і настрій. Вразила широка географія учасників, це сформувало уявлення про глобальність проблеми конфліктів. Представлені огляди з різних частин світу говорили про мутацію і гібридизацію конфліктів, що проілюструвало необхідність прискорення еволюції способів їх регулювання і управління. Під час тематичних блоків учасники мали можливість відвідати майстер-класи та робочі групи.

Під час заходів конференції і при спілкуванні з учасниками були опрацьовані цікаві практики управління конфліктами, діагностикою та систематизації їх причин, а також профілактики, встановлені контакти з представниками різних країн для подальшого спілкування.

В даний момент Україна є країною з відкритим військовим конфліктом і наше місто сьогодні приймає понад тисячу внутрішньо переміщених осіб. Тому для мене були важливі питання по роботі з переселенцями, їх соціальної адаптації та інтеграції в середу місцевих мешканців».

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»