За круглим столом обговорювалась проблема торгівлі людьми

29 листопада 2019 року в рамках проведення Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» в приміщенні управління соціального захисту населення Первомайської міської ради відбувся круглий стіл за участю першого заступника міського голови Антона Орєхова, голови Харківської обласної громадської організації «Центр правових та політичних досліджень «Дума» Юрія Чумака, фахівців управління соціального захисту населення Первомайської міської ради та Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За круглим столом обговорювалась проблема торгівлі людьми, яка залишається актуальної для Харківського регіону. Так, згідно з «Дослідженням з питань міграції та торгівлі людьми в Україні, 2017», яке було проведене GFK Ukraine на замовлення Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, 10% від загальної кількості населення Харківської області є потенційними трудовими мігрантами, 22% населення належить до уразливої групи. Проте заходам з протидії сучасному рабству нерідко не приділяється достатньої уваги. Це питання особливо гостро постає в умовах децентралізації та потребує підтримки з боку місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Тому проблематику торгівлі людьми було вирішено включити до правозахисного порядку денного Харківщини. А з 2020 року вступає в силу Закон України «Про соціальні послуги», який встановлює, що до відання, зокрема, виконавчих органів міських рад міст обласного значення належатиме забезпечення надання соціальних послуг. У тому числі, визначення потреб населення у соціальних послугах, інформування про їх перелік, забезпечення їхнього фінансування. Однією з категорій отримувачів таких послуг Законом визначено осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Виходячи з того, реалізацію цілого комплексу заходів у сфері надання соціальних послуг, відповідно до ч. 4 ст. 11 зазначеного Закону, покладається саме на виконавчі органи міських рад міст обласного значення.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»