В Первомайському підвели підсумки спортивного року

У залі міського Палацу культури «Хімік» відбулись урочистості, присвячені спортивним досягненням первомайців. У залі зібралися вчителі фізичної культури навчальних закладів, тренери та вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, учнівська молодь міста, спортсмени, ентузіасти, аматори та ветерани спорту.

Під гучні аплодисменти міський голова Микола Бакшеєв привітав та відзначив кращих спортсменів за значні досягнення, високий професіоналізм та розвиток спорту.
Першу номінацію «Кращий спортсмен року» отримав бронзовий призер Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу, майстер спорту України – Віталій Ільїн.
Номінацію «Спортивна слава міста Первомайський » - чемпіонка Європи з пауерліфтингу – Тетяна Рибалко.
У номінації «Тренери року» відзначені: Жанна Савіна чемпіонка області з волейболу серед жінок, тренер дитячо-юнацької спортивної школи, вихованці якої стали чемпіонами області та призерами України та Олексій Індиков – майстер спорту, тренер переможців та призерів чемпіонатів області, України, Європи з пауерліфтингу.
Номінацію «Спортивна надія міста Первомайський» отримала Чемпіонка області, призер України серед дівчат 2004-2005 року з пляжного волейболу Марія Царапенко.
« Краща команда року» відзначені: чемпіони України в рамках шкільної волейбольної ліги України, команда гімназії №3 та команда пуерліфтингу - вихованці дитячої юнацької спортивної школи.
«Кращою школою року» за підсумками рейтингу 2018-2019 навчального року з фізкультурно-спортивної роботи в загальноосвітніх закладах міста став загальноосвітній заклад №5.
Заключна номінація «Спортивна наснага 2019» отримали:
срібний призер області з волейболу, організатор волейбольного руху серед дорослих в місті, капітан збірної команди з волейболу серед чоловіків Віталій Діденко та організатор нового жіночого руху в місті «Здоровий спосіб життя – це модно, стильно і красиво» джампер та фітнес джампер – Вінокуренко Валерія.
Також міський голова нагородив грамотами та подарунками кращих вчителів фізичної культури, тренерів дитячо-юнацької спортивної школи, членів команди «Інваспорт».
Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в нашому місті. Вітаємо всіх номінантів та зичимо успішного та продуктивного 2020 -го року.

Ніна Харченко

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»