Обіцяють сніг, ось ми і чекаємо

Таку відповідь почули працівники відділу державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території, коли звернулись з вимогою прибрати захаращені сміттям місця біля однієї з будівель.

Рейд «Чисте місто» було проведено 04 лютого 2020 року.
За результатами рейдової перевірки виявлено неприбрані восени території, а саме:
Територія за адміністративною будівлею за адресою: вул. Бугайченка, 25. Видані попередження БМП «Горизонт», Лозівському управлінню ГУ ДПС у Харківській області.
Територія навколо адміністративної будівлі за адресою: вул. Бугайченка, 36. Видано попередження АФ «Киселі». В бесіді з представниками типографії робітникам відділу зазначили – «Навіщо прибирати зараз лютий місяць. Приберем навесні». Відповідно до погодних умов, які не змінюються протягом місяця відділ вважає можливим проведення робіт з наведення відповідного екологічно-санітарного стану закріпленої території.
Територія колишнього НВК за адресою: вул. Гагаріна, 5. Начальнику відділу освіти Первомайської міської ради направлена вимога привести територію у відповідний екологічно-санітарний стан.
Територія адміністративної будівлі за адресою Гагаріна, 6. Під час роботи відділу частина неприбраної території була приведена відділом освіти Первомайської РДА у належний екологічно-санітарний стан.
Територія колишньої стоматологічної лікарні за адресою: Гагаріна,7. Керівнику Первомайської ЦРЛ направлена вимога привести територію у відповідний екологічно-санітарний стан.
Під час огляду території міста по вул. Гагаріна біля входу до приватної оселі були виявлені мішки зі сміттям, які не встигли завантажити у трактор КП «Жилсервіс», який збирає ТПВ з приватних домоволодінь. Тому нагадуємо громадянам приватного сектору про необхідність знання графіку вивезення ТПВ у приватному секторі.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території виконавчого комітету

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»