Звіт про роботу спостережної комісії виконавчого комітету за 2017 рік

до рішення виконавчого комітету
_22_ лютого 2018 року №__21_

За минулий 2017 рік комісія провела 41 засідання, на яких були розглянуті питання, що входять до її компетенції, із яких  – 3 на території Первомайської виправної колонії (№ 117) а саме:

організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створення належних умов для їх утримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання;
Станом на 01 січня 2018 року розглянуто та узгоджено 87 подані начальника Первомайської виправної колонії №(117) щодо осіб умовно-дострокового звільнених від відбування покарання та 2 з яких про переведення засудженого з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю, щодо осіб які систематично злісно порушували вимоги встановленого режиму, не проявляли готовності до самокерованої соціально-правомірної поведінки. 17 поданів, щодо застосування ст. 3 Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22.12.2016 року.
Спостережною комісією, згідно наданого графіку проведення Первомайської виправної колонії Харківській області №(117), були здійснені виїзні засідання для проведення зустріч з засудженими, з метою надання усної допомоги та юридичної консультації. Проблемних питань щодо діяльності спостережної комісії не виникало. Порушень щодо дотримання прав засуджених з боку керівництва виправної колонії не виявлено. Скарг від засуджених не надходило. Також комісією були оглянуті місця мешкання засуджених, в блоках мешкання зроблені капітальні сучасні ремонти, в кімнатах відпочинку розміщений телевізор, розважальні ігри (шахи та шашки), в спальних кімнатах нові меблі. Якість харчування задовільна. На території установи в завершеному стані проводиться капітальний ремонт старої лазні, реконструйовані старі котельні на сучасні та економічні.

Голова спостережної комісії                                                        А.В. Орєхов

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net