Звіт про роботу спостережної комісії виконавчого комітету за 2017 рік

до рішення виконавчого комітету
_22_ лютого 2018 року №__21_

За минулий 2017 рік комісія провела 41 засідання, на яких були розглянуті питання, що входять до її компетенції, із яких  – 3 на території Первомайської виправної колонії (№ 117) а саме:

організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створення належних умов для їх утримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання;
Станом на 01 січня 2018 року розглянуто та узгоджено 87 подані начальника Первомайської виправної колонії №(117) щодо осіб умовно-дострокового звільнених від відбування покарання та 2 з яких про переведення засудженого з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю, щодо осіб які систематично злісно порушували вимоги встановленого режиму, не проявляли готовності до самокерованої соціально-правомірної поведінки. 17 поданів, щодо застосування ст. 3 Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22.12.2016 року.
Спостережною комісією, згідно наданого графіку проведення Первомайської виправної колонії Харківській області №(117), були здійснені виїзні засідання для проведення зустріч з засудженими, з метою надання усної допомоги та юридичної консультації. Проблемних питань щодо діяльності спостережної комісії не виникало. Порушень щодо дотримання прав засуджених з боку керівництва виправної колонії не виявлено. Скарг від засуджених не надходило. Також комісією були оглянуті місця мешкання засуджених, в блоках мешкання зроблені капітальні сучасні ремонти, в кімнатах відпочинку розміщений телевізор, розважальні ігри (шахи та шашки), в спальних кімнатах нові меблі. Якість харчування задовільна. На території установи в завершеному стані проводиться капітальний ремонт старої лазні, реконструйовані старі котельні на сучасні та економічні.

Голова спостережної комісії                                                        А.В. Орєхов

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)