Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії Первомайської міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський»

З метою удосконалення діючого Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський, затвердженого рішенням міської ради від 24.05.2012 №428-27/6, у зв’язку із змінами в чинному законодавстві, розроблений проект регуляторного акту. Положення розроблене з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна, яке заходяться на балансах підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади
м. Первомайський, та застосовується при списанні об'єктів незавершеного будівництва, матеріальних активів, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), інших необоротних матеріальних активів.
На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 №1160-ІV, з метою прийняття від громадськості та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищезазначеного проекту рішення, на офіційному сайті Первомайської міської ради www.pervom-rada.gov.ua. публікується проект рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський» та Аналіз регуляторного впливу до даного проекту рішення.
Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Первомайської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом одного місяця з дня його опублікування за адресою: 64102,
м. Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 1, кабінет №2.
Телефон (05748) 3-61-65, факс (05748) 3-21-41.

Начальник відділу з питань
управління об’єктами комунальної
власності                                                                                                       Т.І. Стещенко

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ