Березнева негода: як в місті боролися зі стихією?

У перших числах березня через інтенсивні опади у місті Первомайський кожен мешканець мав змогу відчути наслідки стихії. Протягом декількох годин на дорогах та тротуарах виникла найбільша за весь зимовий період кількість снігу.

Попри те, що на дорогах відразу почала працювати снігоприбиральна техніка, оперативно розчистити заноси було надскладним завданням.

Основна увага на першому етапі була приділена основним магістралям та під’їздам до об’єктів соціальної та життєво-важливої міської інфраструктури. Далі були розчищені зупинки громадського транспорту, тривала робота з очищення тротуарів та прибудинкових територій. Найактивніші мешканці будинків виходили після негоди та допомагали комунальникам прибирати сніг біля своїх під’їздів.

По місту було задіяно всі наявні одиниці техніки КП «Жилсервіс», КП “Тепломережі”, а також техніка підприємств міста та району: ТОВ "Рома", ТОВ "Терра", ФОП «Грущенко», СТОВ «Ржавчик», ТОВ «Первомайськ Агро», ФОП “Гребенюк”, СФГ “Ганна”.

Однак навіть цього ресурсу було замало, аби прибрати наслідки триденного снігопаду на дорогах міста від снігу оперативно.

Наразі проїзд на дорогах міста забезпечено повністю. Виражаємо подяку підприємствам міста та району за безпосередню участь в ліквідації наслідків негоди, мешканцям міста за терпіння та допомогу.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,