Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту (предпроектні роботи) містобудівної документації

На розгляд надається предпроектні матеріали містобудівної документації: Детальний план території житлової та громадської забудови в західній частині м-ну 4 міста Первомайський (далі ДПТ).
Детальний план території житлової та громадської забудови в західній частині м-ну 4 міста Первомайський, уточнює положення Схеми Генерального плану міста, визначає планувальну організацію і розвиток даної території в центральній частині міста. Предпроектні матеріали розроблено в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.
Відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” прийнято рішення Первомайської міської ради 9 сесії 7 скликання від 31 березня 2016 року № 129-9/7 «Детального плану території житлової та громадської забудови в західній частині м-ну 4 міста Первомайський».
Замовник проекту ДПТ: - Виконавчий комітет Первомайської міської ради.
Розробник проекту ДПТ: - Приватне підприємство “ГРАДПЛАНПРОЕКТ”; - підстава для розробки проектної документації – договір № 010-04-16 від 2016р.
Первомайська міська рада повідомляє, що з 10 червня 2016 р., розпочато розгляд матеріалів ДПТ та надання пропозицій громадськості щодо розгляду графічних та текстових матеріалів Детального плану території.
Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05. 2011р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до відділу архітектури, будівництва та земельних відносин Первомайського міськвиконкому за адресою: - м. Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1, каб. 28, контактний телефон 3-50-39.
Додаткову інформацію щодо розроблення містобудівної документації можна отримати за вищевказаною адресою.
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити  посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Термін надання пропозицій – 1 місяць з дня публікації цього Повідомлення.

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів                                         В.О. Сторожев

Начальник відділу архітектури, будівництва
та земельних відносин, головний архітектор міста            Г.Г. Кожушко