Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Порядок виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спад   08.04.2020
Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайс   08.04.2020
Протидій торгівлі людьми   08.04.2020
Кількість запитів за березень 2020 року   07.04.2020
Розпорядження міського голови від 06.04.2020 року №64 "Про систему обліку публічної інформації, яка    07.04.2020
Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для одержання жилих приміще   06.04.2020
Перелік об"єктів комунальної власності територіальної громади м. Первомайський, які можуть бути нада   06.04.2020
Перелік об"єктів комунальної власності територіальної громади м. Первомайський, які можуть бути нада   06.04.2020
Про затвердження квартирної черги   06.04.2020
Склад Громадської комісії з житлових питань   06.04.2020
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська влада | Міська рада | Склад постійних комісій Первомайської міської ради 7 скликання
Склад постійних комісій Первомайської міської ради 7 скликання

Комісія з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування:

 Голова комісії:

1. Ісмаілов Мааріф Огтай огли - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

Члени комісії:

2.Давиденко Олексій Володимирович -  від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

3. Мироненко Олена Іванівна - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Ключко Тетяна Олександрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

5. Платухін Олександр Георгійович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської  області.

 


Комісія з питань бюджету, фінансів та комунальної   власності:

 Голова комісії:

1. Ясинський Олександр Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Цимбалов Роман Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Логвиненко Олексій Олександрович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Бакаєв Микола Іванович - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»           

5. Спіров Іван Миколайович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

6. Пирожок Олександр Іванович - від Первомайської міської організації політичної партії «Волонтерська партія України»

 


Комісія з питань економічного розвитку та промислового комплексу:

Голова комісії:

1. Полянська Тетяна Володимирівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

Члени комісії:

2. Бурнаєв Сергій Геннадійович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Потапов Микола Васильович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Удовенко Роман Володимирович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»    

5. Гольденберг Михайло Вікторович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

6. Чуб Тамара Григорівна - від Первомайської міської організації політичної партії «Соціалісти»

 


Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та земельних відносин:

Голова комісії:

1. Цимбалов Іван Олексійович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Гоженко Олег Вікторович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Мітрохін Валерій Михайлович  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Петренко Ольга Іванівна - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

5. Шаповалов Олексій Олександрович - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

6. Ільїн Сергій Олександрович - від Первомайської міської  організації політичної партії «Волонтерська партія України»

 


Комісія з питань соціально-культурного розвитку:

 Голова комісії:

1. Рарог Світлана Василівна  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2.  Яців Олексій Орестович  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Татоян Армен Мілітонович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Клочкова Яна Олександрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

5. Барабан Юрій Васильович - від Первомайської міської організації політичної партії «Соціалісти»

 


 Комісія з питань законності та правопорядку:

Голова комісії:

1. Петренко Володимир Петрович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

Члени комісії:

2. Ковирін Олександр Володимирович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Балобанова Людмила Василівна - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Павленко Ніна Петрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

5. Охапкін Андрій Валерійович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

Переглядів: 49
Дата публікації: 17:37 08.02.2020
Версія для слабо- зорих