У міській раді відбулась остання чергова сесія

24.09.2020 року міський голова Микола Бакшеєв провів 78 сесію міської ради 7 скликання

Перед сесією міський голова Микола Бакшеєв повідомив, що до порядку денного внесені додаткові питання, які не були розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. Це, перш за все, пов’язано з реформою місцевого самоврядування. Післа чергових виборів  буде ліквідовано Первомайський район, рада якого є співзасновником декількох комунальних підприємств. І насамперед, це стосується нашої лікарні. Тому районна рада виходить з числа співзасновників. Депутати підтримали це рішення на черговій сесії міської ради.

На сесії внесли зміни та уточнення до  бюджету  міста. Зокрема, було виділено 36 тис.грн. на побутову техніку для інфекційного відділення. Микола Бакшеєв пояснив, чому це є нагальною потребою. У відділення будуть закуплені 6 холодильників  та 6 бойлерів для нагрівання води.  При розгляді цього питання міський голова повідомив про стан захворюваності первомайців на коронавірус.

Також були внесені зміни до Програми соціально-економічного розвитку міста в розділ «Прогнозна сума видатків на фінансування окремих заходів на 2020 рік».

На капітальний ремонт громадської вбиральні ПК «Хімік» виділено 47,5 тис.грн., а на придбання матеріалів для її ремонту – 49 тис.грн.

На благоустрій міста прогнозується виділити 1828,200 тис.грн., на поточний ремонт доріг - 3686,000 тис.грн.

Для КП «Жилсервіс» буде придбано запчастини до техніки на суму 52,600 тис.грн. та навісне обладнання  на 183,540 тис.грн.

Депутати змінили ставки та пільги із сплати земельного податку на 2020 рік  в частині ставки податку для земель громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, встановивши ставки податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) для юридичних і фізичних осіб 1,000.

З Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський виключили видачу довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

Були внесені зміни до Положення про постійні комісії міської ради. Тепер при міській раді діятиме постійна комісія з питань економічного розвитку, промислового комплексу та запобігання корупції, яка буде здійснювати контроль за дотриманням вимог частини першої  статті 59-1 Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Також на сесії затвердили Положення про уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції Первомайської міської ради.

Крім цього були прийняті рішення про надання дозволів та затвердження документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.

В завершенні сесії міський голова Микола Бакшеєв та секретар міської ради Сергій Чемшит подякували депутатам за плідну співпрацю протягом п’ятирічної каденції.

Альбом: У міській раді відбулась остання чергова сесія
Дата публікації: 16:03 24.09.2020
Нові та оновлені сторінки
Соціальні нормативи для нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг   20.04.2021