Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем юриста України
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем юриста України

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем юриста України

Указом Президента України № 1022/97 від 16-го вересня 1997-го року професія юриста в країні отримала в національному календарі своє професійне свято - День юриста, що відзначається тепер в Україні 8-го жовтня.

Шановні служителі закону!

Вітаю вас, спеціалістів у галузі права, із професійним святом - Днем юриста України!

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства – “Держава – для людей”.

         Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.

Нехай правда й закон завжди будуть на боці ваших починань. Бажаю щирості та чесності у стосунках, успіхів і постійних перемог у професійній діяльності в ім’я закону і справедливості, благополуччя й удачі на життєвому шляху.

З повагою Микола Бакшеєв

Переглядів: 374
Дата публікації: 07:53 08.10.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>