Розпочалася перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання
Розпочалася  перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання

Розпочалася перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання

10 грудня 2020 року депутати ради вперше зібрались на пленарне засідання в новому складі

Голова Первомайської міської територіальної виборчої комісії Лозівського району Харківської області   Наталя Скаліш поінформувала зібрання про результати виборів депутатів Первомайської міської ради та Первомайського міського голови.

Нагадаємо, 25 жовтня відбулися місцеві вибори.

На посаду міського голови балотувалося вісім кандидатів, більшість голосів набрав Микола Бакшеєв.

До складу міської ради виборці  Первомайської  міської територіальної громади обрали представників п’яти політичних сил.

«Опозиційна Платформа — За життя» (9 депутатів: Павленко Володимир, Бережний Олександр, Мірошниченко Ірина, Засуха Віктор, Біда Андрій, Татоян Армен, Библів Владислав, Малинчук Альона, Петренко Володимир).

«Блок Кернеса — Успішний Харків!» (6 депутатів: Намчук Віктор, Гусєв Олександр,

Жилін Борис, Якубів Вікторія, Гончаренко Іван, Павленко Ніна).

ВО «Батьківщина» (5 депутатів: Вінокуренко Валерія, Гавшина Ірина, Чемшит Сергій,

Ясинський Олександр, Цимбалов Іван).

«Слуга Народу» (3 депутати: Гриценко Олексій, Кисла Ольга, Лєонова Ірина).

«Блок Світличної «Разом!» (3 депутати: Петренко Ольга, Балобанова Людмила,  Приймак Олег).

Обраний вдруге міським головою Микола Бакшеєв склав присягу як новообраний Первомайський міський голова.

Микола Миколайович подякував всім, хто на місцевих виборах підтримав його та команду: «В своїх рішеннях я зобов’язуюсь керуватися тільки інтересами громади, а не політичної партії, представником якої я є.  Вже сьогодні повинні будемо з вами ухвалити десятки рішень для забезпечення життєдіяльності громади. Сподіваюсь, що ми залишимо з вами той період, коли ми конкурували політичними партіями. Нам потрібно знайти порозуміння і стати колегами задля забезпечення процесу реформи та заради розвитку міста та його підрозділів».

Міський голова висловив сподівання, що з восьмим скликанням депутатів знайде порозуміння, щоб працювати злагоджено на ниві розвитку  Первомайської громади.

Новообрані депутати склали присягу і їм було вручено посвідчення для виконання своїх депутатських повноважень.

На сесії були присутні депутат обласної ради Ігор Ясинський, голова Лозівської районної ради Вадим Гоч, голова Первомайської РДА Вадим Партала, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері протоієрей Іван Гафич,  настоятель храму ікони Божої Матері Всецариця  Андрій Жемолдінов та інші поважні гості.  Вони привітали міського голову та депутатський корпус та  побажали злагодженої роботи, взаємоповаги і взаєморозуміння.

Альбом: Розпочалася  перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання
Дата публікації: 16:47 10.12.2020
Нові та оновлені сторінки
УВАГА! РОЗРОБЛЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ   24.01.2022