Завершилась перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання
Завершилась  перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання

Завершилась перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання

15 грудня депутати міської ради зібрались на пленарні засідання першої сесії.

На другому пленарному засіданні було утворення п’ять постійних комісій, що будуть опікуватись основними напрямками життєдіяльності.

Потім міський голова Микола Бакшеєв провів спільне засідання постійних депутатських комісій, які розглянули всі питання порядку денного та винесли їх на розгляд сесії.

На третьому пленарному засіданні депутати затвердили структуру та загальну чисельність апарату  Первомайської міської ради, її виконавчих органів та структуру територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  прийняли низку важливих програм, внесли зміни до місцевого бюджету на 2020 рік та доповнили десятьма послугами Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський».

Також на першій сесії прийнято рішення щодо реорганізації  Грушинської та Ржавчицької сільських рад, затверджено Положення про старосту  сіл, схвалено передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Первомайській міській територіальній громаді.

Депутати розглянули та затвердили перелік об’єктів комунальної власності, які можуть бути передані в оренду  в 2021 році, визначили перелік організацій, що надають соціально важливі послуги населенню та можуть орендувати комунальне майно без проведення аукціону, визначили об’єкти землеустрою для формування земельних ділянок комунальної власності, які плануються для винесення на земельні торги та ін.

Після розгляду земельних питань, новообрані депутати прийняли рішення звернутись до представництв місій міжнародної технічної допомоги, міжнародних донорських організацій, грантових та кредитних установ (щодо подальшого співробітництва) і до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О.(з тим, щоб залишити акциз з пального в місцевому бюджеті).

В завершенні сесії міський голова Микола Бакшеєв нагадав, що депутати місцевих рад визначені суб'єктами декларування, тому вони повинні подати електронну декларації за минулий рік.

Альбом: Завершилась  перша сесія Первомайської міської ради 8 скликання
Дата публікації: 15:40 15.12.2020
Нові та оновлені сторінки
Оголошення про проведення повторного аукціону із зниженням стартової ціни об"єкта приватизації - неж   29.11.2021