Депутати прийняли рішення з бюджетних, майнових та кадрових питань

І це далеко не всі питання, які розглянули депутати на позачерговій сесії міської ради 8 скликання

Бюджет Первомайської міської територіальної громади на наступний рік, а також ще низка важливих питань життєдіяльності міста були винесені на розгляд другої сесії міської ради 17 грудня.  Проводив сесію міський голова Микола Бакшеєв.  На сесії були присутні представники правоохоронних органів, керівники підприємств, установ, організацій міста, керівники профільних структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ та інші запрошені.

Начальник фінансового управління Алла Корєнєва доповіла депутатам про зміни до бюджету та про запланований бюджет на 2021 рік.

Після того, як депутати внесли зміни до місцевого бюджету міста  на поточний рік, було обговорено бюджет міської територіальної громади на 2021 рік. Депутати вирішили детально розглянути його на засіданнях фракцій та депутатських комісій, після чого винести на розгляд наступної сесії, що запланована на 22 грудня.

Після кадрових призначень на посаду старости сіл Грушине, Високе, Калинівка, Караченців, Кашпурівка, Маслівка Олександра Гавшина, заступників міського голови Антона Орєхова, Ірини Бомко, Ніни Харченко та керуючої справами Тетяни Орлової, депутати  внесли зміни до Програми розвитку охорони здоров’я населення і до Програми розвитку культури міста.

Після презентації першого заступника міського голови Антона Орєхова  було затверджено Комплексну програму з енергозбереження в Первомайській міській територіальній громаді на 2021-2023 рік та Програму економічного і соціального розвитку Первомайської міської територіальної громади на наступний рік.

Депутати прийняли рішення про  приєднання Ржавчицької філії КЗ «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації» до Первомайського ліцею №3 «Успіх», до якого також приєднали Грушинський НВК та створення комунального закладу «Грушинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Первомайської міської ради. Всі заклади освіти залишаються в населених пунктах та продовжують працювати.

Також на сесії були розглянуті блоки питань щодо управління комунальним майном. Рішенням сесії майно реформованих Грушинської та Ржавчицької сільських рад буде передано на баланс бюджетних установ та комунальних підприємств міста.

У зв’язку з тим, що до міста приєднались сільські території, депутати надали згоду на прийняття до комунальної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Альбом: Депутати прийняли рішення з бюджетних, майнових та кадрових питань
Дата публікації: 16:09 17.12.2020
Нові та оновлені сторінки
УВАГА! РОЗРОБЛЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ   24.01.2022