Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII
Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII

Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII

Запрошуємо ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту за субпроєктом «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Первомайському ЦПМСД, м. Первомайський, Харківська область/KfW».

Шановні мешканці м. Первомайський!

    Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроєктом, що впроваджуються у Нашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII», а саме: «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Первомайському ЦПМСД, м. Первомайський, Харківська область/KfW». 
   Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроєкту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах у термін до 29 грудня 2020 року. 

     Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроєктів та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.
    У результаті впровадження субпроєкту в м. Первомайський буде відремонтований центр первинної медико - санітарної допомоги.
    Проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.


Для детального розгляду переходьте за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/files/docs/2020/720_Plan_ekologichnogo_i_sotcialnogo_menedzhmentu_u_fo.pdf


Офіційний сайт Українського фонду соціальних інвестицій за посиланням: https://usif.ua/


 

Переглядів: 134
Дата публікації: 11:43 18.12.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Оголошення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних   21.01.2021
План роботи відділу на 2021 рік   21.01.2021
До уваги платників податків та зборів! Реквізити рахунків для зарахування надходжень до місцевого бю   21.01.2021
Звіт про базове відстеження результативності проєкту рішення Первомайської міської ради "Про затверд   19.01.2021
Рішення Первомайської міської ради від 29.12.2020 року "Про затвердження Положення про житлову коміс   16.01.2021
Склад житлової комісії з обліку ВПО та надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПО при   16.01.2021
Про затвердження фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб   16.01.2021
Оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 22,7   16.01.2021
Рішення Первомайської міської ради "Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору суб’єктів о   16.01.2021
Переліки обєктів І та ІІ типів, які пропонуються для оренди на 2021 рік   16.01.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>