Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII
Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII

Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII

Запрошуємо ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту за субпроєктом «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Первомайському ЦПМСД, м. Первомайський, Харківська область/KfW».

Шановні мешканці м. Первомайський!

    Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроєктом, що впроваджуються у Нашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII», а саме: «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Первомайському ЦПМСД, м. Первомайський, Харківська область/KfW». 
   Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроєкту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах у термін до 29 грудня 2020 року. 

     Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроєктів та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.
    У результаті впровадження субпроєкту в м. Первомайський буде відремонтований центр первинної медико - санітарної допомоги.
    Проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.


Для детального розгляду переходьте за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/files/docs/2020/720_Plan_ekologichnogo_i_sotcialnogo_menedzhmentu_u_fo.pdf


Офіційний сайт Українського фонду соціальних інвестицій за посиланням: https://usif.ua/


 

Переглядів: 356
Дата публікації: 11:43 18.12.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>