Вітаємо зі святом!
Вітаємо зі святом!

Вітаємо зі святом!

8 березня ми відзначаємо Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного Жіночого дня – 8 Березня!

Сучасна жінка може все: вона турботлива мама та сильний керівник, лагідна дружина та професіонал своєї справи, надійний друг та хоробрий воїн, який захищає рідну землю. Саме тому вас люблять, цінують та поважають рідні та близькі.

Бажаю, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними та красивими.

Радості вам, оптимізму та святкового весняного настрою!

Міський голова Микола Бакшеєв

Альбом: Вітаємо зі святом!
Переглядів: 267
Дата публікації: 11:03 05.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>