Сьогодні, 21 грудня, у міській раді відбулось засідання міської комісії ТЕБ та НС

У засіданні взяли участь керівники міської ради та виконавчого комітету, представники поліції, ДСНС,  держпродспоживслужби, комунальних підприємств, продовольчого ринку та інші фахівці.

Перший заступник міського голови Антон Орєхов проінформував, що першим буде обговорено питання про те, як буде функціонувати місто під час локдауну з 8 по 24 січня.

Головний лікар Первомайського  центру первинної медико-санітарної допомоги Раїса Горячок повідомила про поточну епідемічну ситуацію захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19).

На сьогодні зареєстровано 871 хворий на коронавірус.  З них 664 одужали та 40 померли.

Тільки у грудні захворюваність на ковід зросла на 25%.

Смертність від ковіда у місті склала близько 4,5%. Якщо спочатку на COVID-19 хворіли здебільшого після 60 років, то зараз це люди після 40.

Головний лікар повідомила, що  прийом в червоній зоні ведуть три сімейних лікарі, у яких щоденно від 20 до 35 хворих на прийомі. Ще Раїса Василівна повідомила, що тепер у всіх, хто хворіє на ОРВІ беруть ЦПР тести. І десь приблизно половина з них виявляється позитивними.

Свої пропозиції та зауваження по проведенню локдауну в місті висказали і представники поліції, і держпродспоживслужби,  і профільний заступник міського голови Ніна Харченко.

Міський голова Микола Бакшеєв сказав, що обов’язково потрібно провести інформаційну кампанію та роз’яснити підприємцям, комунальникам, освітянам та всій громаді, що буде працювати, а що – ні, які заходи заборонені, а що можна провести і за яких умов.

Про це більш детально буде на нашому сайті.

Альбом: Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Дата публікації: 16:42 21.12.2020