Сьогодні депутати міської ради прийняли бюджет на 2021 рік

Після обговорення питань на спільному засіданні депутатських комісій, міський голова Микола Бакшеєв відкрив позачергову третю сесію восьмого скликання.

Першим на порядку денному було питання прийняття бюджету міської громади  на наступний рік. Депутати відклали цей проєкт з минулої сесії, тому що бажали детально його вивчити.

Після обговорення бюджету в фракціях, у депутатів виникли деякі зауваження. Після їх озвучення з трибуни, депутати одноголосно проголосували за основний фінансовий документ.

Так, на наступний рік передбачено доходи бюджету у сумі більше 218 млн. грн. (208,6  млн.грн  загальний фонд і 9,4 млн. грн. спеціальний фонд).

Основні  надходження до загального фонду – це податок на доходи фізичних осіб (62,4%) та місцеві податки (29,8%).

Витрати у наступному році заплановано у сумі 218 млн. грн.

Левову частку видатків міського бюджету загального фонду передбачено на освіту (69,6%).

На  органи місцевого самоврядування - 13%, культура і мистецтво -5,4%, соціальний захист та соціальне забезпечення - 4,9% та ін.

Після цього було затверджено новий склад виконавчого комітету. До запропонованих міським головою 13 кандидатур представники фракцій додали ще сім своїх кандидатів. Це всіх влаштувало і депутати проголосували за двадцятьох членів виконавчого комітету.

Висловили свої пропозиції вони і до складу конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночного майна.

Також на сесії була затверджена програма розвитку охорони здоров’я населення м.Первомайський на вторинному рівні на період 2021-2022 роки, необхідність якої була зумовлена   введенням в дію реформи системи охорони здоров’я

Альбом: Сьогодні депутати міської ради прийняли бюджет на 2021 рік
Дата публікації: 15:41 22.12.2020